20 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

20 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Bu sayfadan mevduat hesaplaması yaparak 20 bin tl aylık faiz getirisi kazancını öğrenebilirsiniz.

20 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

2020-06-15 14:00:03

Elimizdeki paraları biriktirmek bazı vatandaşlarımız için sıkıcı olsa da, bazı vatandaşlarımızın vazgeçilmezi haline geldi. Yaşanan ekonomik sorunlardan dolayı vatandaşımız kendini güvende hissetmek istiyor. Bu sayfamızda yer alan 20 bin tl aylık faiz getirisi hesaplamasına göz atarak siz de en yüksek faiz veren bankaların faizlerini inceleyebilir, karşılaştırabilir ve paranızı mevduat hesabında değerlendirebilirsiniz. Birikim yapmak ise stresi azaltıyor ve güven ortamı oluşturuyor. Bankalar sizlere birikim yapabilmeniz için kısa ve uzun vadede fırsatlar sunuyor. Bir miktar paranızı bankaya yatırarak, belirli vadede, belirli faiz oranlarıyla kazanç elde edebiliyorsunuz. Kısacası mevduat hesabı açtırabiliyorsunuz. Peki, elinizde 20 Bin Türk Lirası mı var? Hangi banka ne kadar faiz veriyor, kazancınız ne kadar olacak? merak ediyorsanız lütfen haberimizi okumaya devam edin.

20 Bin TL Faiz Kazancı
Artık pek çok vatandaşımız geleceğini garanti altına almak istiyor. Bunun için şimdiden, bu günden önlemlerini almaya başlıyorlar. Çünkü bu önlemler büyük bir rahatlık ve güven hissi yaratıyor. Sizler de haberimizde yer verdiğimiz, 20 Bin TL aylık faiz getirisi konusunu okuyarak, geleceğinizi şekillendirebilir, hayallerinize bir adım daha yaklaşma fırsatı bulabilirsiniz. Hiç beklenmedik bir durumda ortaya çıkabilecek sağlık sorunları, ödeme vb. sıkıntılar için birikim yapmanız kaçınılmaz. Ama bu birikimi size en çok kazanç sağlayacak bankada yapmanız gerekiyor. Bizler de, mevduat hesabına 20 Bin TL yatırmak isteyen vatandaşdaşlarımız için faiz getirisi yaptık. Aşağıdaki tablomuzda çeşitli bankaların faiz oranlarını paylaştık. '20 Bin TL aylık faiz getirisi'ni öğrenebilir, hangi bankaya yatırım yapacağınıza karar verebilirsiniz.

 

Banka

FAİZ ORANI


NET KAZANÇ
 

Alternatif Bank

%9,25


138 TL 
 

İNG

%9,00

134 TL
 

Vakıfbank

%8,40

125 TL
 

Halkbank

%7,50

112 TL
 

Denizbank

%6,80

101 TL
 

HSBC

%6,50

216 TL
 

Cepteteb

%6,50

216 TL
 



Vade gününü 30 gün belirleyerek, 20 Bin TL'yi hangi bankada, ne kadar faizle değerlendiririm diye merak edenler için, yukarıdaki tablomuzu oluşturduk. Sizler de, tablomuzu inceleyerek, en yüksek faiz veren bankalar arasından bir seçim yaparak, mevduat hesabınızı nereden açtıracağınıza karar verebilirsiniz. 20 Bin TL aylık faiz getirisi hesaplamanızı yapabilmeniz ve karar vermenize yardımcı olmak için, pek çok bankanın faiz oranlarını ve net kazançlarını bir arada paylaşıyoruz. Sizler de 20 Bin TL aylık faiz getirinizi hesaplayarak, hesabını açıp, kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bankalarkredi.com'u takip ederek siz de tüm mevduat hesaplama araçlarına ulaşabilir, Türkiye'de hizmet veren tüm bankaları hemen karşılaştırabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Mevduat Hesaplama
Mevduat Hesaplama
En yüksek mevduat veren bankayı bul:

Siz de kredi bankalar sitesi üzerinden tüm bankaların güncel mevduat faiz oranlarını karşılaştırabilir, en yüksek faiz veren bankayı bulabilirsiniz.

Mevduat hesaplama
İlgili İçerikler: